Ansatte

Bjørnehjørnet

Anette Tveten

Stilling: Pedagogisk leder
anette@hundremeter.no

Malin Elisabeth Øygard

Stilling: Pedagogisk leder
991 15 133
malin@hundremeter.no

Simen Hansen Vestgården

Stilling: Pedagogisk leder
928 94 257
simen@hundremeter.no

Monica Eugenie Langthon Ødegården

Stilling: Barnepleier
monica@hundremeter.no

Michael Lindviksmoen

Stilling: Barnehagemedarbeider
948 58 455
michael@hundremeter.no

Eierstyret

Hundremeterskogen barnehage SA

Niels Bjørn Olsen

Stilling: Daglig leder
926 71 163
dagligleder@hundremeter.no

Gro Røvang

Stilling: Fagleder
990 49 025
gro@hundremeter.no

Pedagogisk fagleder

Kastanjeslottet

Malin Elisabeth Øygard

Stilling: Pedagogisk leder
991 15 133
malin@hundremeter.no

Christina Joy Tesaker

Stilling: Pedagogisk leder

Annekathrein Müller

Stilling: Pedagogisk leder
annekathrein@hundremeter.no

Tonje Lyngstad Hansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
403 07 564
tonje@hundremeter.no

Kristina Øverland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
926 65 214
kristina@hundremeter.no

Mustafa Hassan Ahmad

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Kine Solli

Stilling: Barnehagemedarbeider
944 23 724
kine@hundremeter.no

Kjøkken

Lill Hjulstad

Stilling: Kokk
lill@hundremeter.no

Nasse Nøff

Marit Herland

Stilling: Pedagogisk leder

Ann-Karin Olsen

Stilling: Pedagogisk leder
ann-karin@hundremeter.no

Samra Farooq

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Sidra Nasir

Stilling: Barnehagemedarbeider
458 03 518
sidra@hundremeter.no

Irina Nordal

Stilling: Fagarbeider
irina@hundremeter.no

Hege Transeth

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
hege@hundremeter.no

Tigergutt

Silje Elisabeth Pettersen

Stilling: Pedagogisk leder

Nina Lysell

Stilling: Pedagogisk leder
nina@hundremeter.no

Samra Farooq

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Mary Anatcasillda Michel Helan

Stilling: Pedagogisk medarbeider
mary@hundremeter.no

Madelen Therese Berg

Stilling: Pedagogisk medarbeider
madelen@hundremeter.no