Ansatte

Bjørnehjørnet

Michael Lindviksmoen

Stilling: Annet
948 58 455
michael@hundremeter.no

Simen Hansen Vestgården

Stilling: Annet
928 94 257
simen@hundremeter.no

Anette Tveten

Stilling: Pedagogisk leder
anette@hundremeter.no

Christina Joy Tesaker

Stilling: Pedagogisk leder
christina@hundremeter.no

Samra Farooq

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Monica Eugenie Langthon Ødegården

Stilling: Barnepleier
monica@hundremeter.no

Martine Haraldsen Søndrål

Stilling: Pedagogisk medarbeider
martine@hundremeter.no

Eierstyret

Hundremeterskogen barnehage SA

Niels Bjørn Olsen

Stilling: Daglig leder
926 71 163
dagligleder@hundremeter.no

Gro Røvang

Stilling: Fagleder
990 49 025
gro@hundremeter.no

Pedagogisk fagleder

Kastanjeslottet

Kine Solli

Stilling: Annet
944 23 724
kine@hundremeter.no

Espen Kampen

Stilling: Pedagogisk leder
988 83 481
espen@hundremeter.no

Annekathrein Müller

Stilling: Pedagogisk leder
annekathrein@hundremeter.no

Kristina Øverland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
kristina@hundremeter.no

Josef Thang-Nawn

Stilling: Pedagogisk medarbeider
josef@hundremeter.no

Mustafa Hassan Ahmad

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Kjøkken

Lill Hjulstad

Stilling: Kokk
lill@hundremeter.no

Nasse Nøff

Sidra Nasir

Stilling: Annet
458 03 518
sidra@hundremeter.no

Marit Herland

Stilling: Pedagogisk leder

Ann-Karin Olsen

Stilling: Pedagogisk leder
ann-karin@hundremeter.no

Tonje Lyngstad Hansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
tonje@hundremeter.no

Hege Transeth

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
hege@hunderemeter.no

Josephine Reyes

Stilling: Pedagogisk medarbeider
josephine@hundremeter.no

Irina Nordal

Stilling: Fagarbeider
irina@hundremeter.no

Tigergutt

Nina Lysell

Stilling: Pedagogisk leder
nina@hundremeter.no

Malin Elisabeth Øygard

Stilling: Pedagogisk leder
malin@hundremeter.no

Mary Anatcasillda Michel Helan

Stilling: Pedagogisk medarbeider
mary@hundremeter.no

Madelen Therese Berg

Stilling: Pedagogisk medarbeider
madelen@hundremeter.no